baklava çeşitlerimiz

Baklavacı Anteplioğlu Mehmet bayilik veriyor

Ciddi bir yatırımla üretim tesisini büyüten Baklavacı Anteplioğlu, bol malzemeli, özenle hazırlanan lezzetli baklavalarını satarak yüksek kazanç sağlamak isteyen girişimcilere yönelik olarak bayilik programını başlattı.

Bayilerden isim hakkı, reklam giderleri gibi gerekçelerle hiçbir ekstra ücret talep etmeyen Baklavacı Anteplioğlu Mehmet, böylelikle bayilerinin detay masraflarla uğraşmadan hızlı bir şekilde satışa başlamalarının önünü açıyor.

Ana faaliyet alanı olan Doğu Anadolu Bölgesi’nde kalitesini ıspat eden Baklavacı Anteplioğlu Mehmet öncelikli olarak Ağrı,Patnos,Doğubeyazıt, Kars, Batman, Kozluk, Bingöl, Genç,Solhan, Muş,Bulanık, Elazığ,Kovancılar, Van, Erciş, Tuşba, Edremit, Ardahan, Iğdır, Erzurum,Yakutiye,Palandöken, Siirt, Kurtalan, Malatya,Yeşilyurt,Battalgazi, Tunceli, Hakkari, Yüksekova, Cizre, Şırnak ve Silopi başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Kocaeli, Antalya, Aydın, Manisa, Kayseri, Kırıkkale, Ankara, Bolu, Eskişehir noktalarına bayilik veriyor.

Baklavacı Anteplioğlu Mehmet bayisi olmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli. Firma yetkilileri tarafından değerlendirilen başvurular kısa sürede sonuçlandırılıyor.

Neden Baklavacı Anteplioğlu Mehmet markasını tercih etmelisiniz ?

+ Hijyenik ortamda üretim

+ Bol ve kaliteli malzeme

+ İyi işçilik

+ Prensipli profesyonel iş ahlakı

+ Yüksek kar marjı

Baklava bayiliği için hemen başvurun :

Baklava çeşitlerimizi görmek için tıklayın : Baklava Çeşitlerimiz

Baklavacı Anteplioğlu Mehmet bayilik veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Hattı whatsapp
haberler alkoholtherapie